wtorek, 8 lipca 2014

Festiwal Twórczo Zakręconych w Krasnymstawie :)


W niedzielę  wybraliśmy się do Krasnegostawu na Festiwal  KLIK . Zdjęć mam bardzo mało, ale wrażeń niesamowicie dużo. A także zawarłam nową znajomość z panią Joanną (mistrzynią patchworku), do tej pory się zastanawiam skąd wzięłam odwagę żeby podejść i "zagadać" :)

 Atmosfera była genialna, masa pozytywnie zakręconych osób :)
 I to co tygrysy lubią najbardziej --- szachy! Ciężko było oderwać oczy do rozgrywanych partii :) 
Dodatkowa atrakcją była możliwość zakupienia materiałów do rękodzieła. Cieszę się że wzięłam tylko określoną sumę pieniędzy >>do stracenia<< .
 Najbardziej ucieszyłam się z wełny, bo już od dawna chodziło za mną filcowanie. Igła czekała (dzięki uprzejmości pewnej osóbki, palcem nie pokażę ;>) tylko jakoś się nie składało żeby nabyć wełnę. Po przyjeździe do domu od razu wzięłam się do roboty :) Oto moja pierwsza, idealna-inaczej filcowa kulka :D
Tak, duma mnie wręcz rozsadza ;) Do tego moje dziecię zapałało podobną miłością do  filcowania i chodziło za mną i mówiło "daj mi łełnę, daj mi łełnę" Także swoją nową zabawkę, odzyskam pewnie  dopiero po pierwszym ukłuciu  ;)  
............
Bardzo się cieszę, że miałam okazję wziąć udział w takiej imprezie, bo atmosfera zakręcona iście robótkowo  a klimat bez porównania lepszy niż na zwykłych kiermaszach czy jarmarkach.
.....................
Miłego dnia :) 

3 komentarze:

 1. Suuper spedzilas czas :):) Szkoda ,ze mam za daleko ,tez bym pojechala z checia :) Powodzenia z ta welna :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny dzień mieliście :) Też lubię tego typu imprezy. A filcowanie też mnie pociąga ,tylko czasu nie ma.. A Twoja kuleczka piękna :) i jaki kolor ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdraszczam:-)))
  Może w przyszłym roku....

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...