sobota, 4 czerwca 2011

Werdykt!!!

Podjęłam decyzję. Pięć osób przysłało mi maila ze złapanym licznikiem. Doszłam do wniosku, że skoro taki stan rzeczy jest winą bloggera to ja nie ponoszę za to odpowiedzialności. W związku z tym ANULUJĘ CAŁĄ ZABAWĘ!!!! Nikt nie wygrał!!!!
Trudno!!! Może następnym razem się uda.
...
...
...
....

Hahahahahahaha!!! ŻARTOWAŁAM!!!
Nabrałam Was???
Czyż nie pisałam, że łapanie licznika to SUPER ZABAWA!
Proponujecie, że kto pierwszy złapał licznik ten wygrywa i tu pojawia się problem ponieważ komentarz pierwsza wstawiła Kathinna, natomiast maila mam pierwszego od Viol.
Więc odpada!!!
Ja wymyśliłam coś innego. Mam nadzieję, że się zgodzicie ze mną.
Wygrywacie WSZYSTKIE!!!
Każda z Was dostanie niespodziankę, może troszkę skromniejszą niż ta którą planowałam zrobić dla jednej osoby, ale nikt nie będzie pokrzywdzony. I to jest dopiero zabawa, spotkałyście, żeby jeden licznik łapać 5 razy?? ;)  A dla mnie to będzie przyjemność obdarować takie fajne osóbki.
Oto liczniki:

Troszkę słabo widać, ale wszędzie jest magiczna liczba 4000.
Teraz sprawy organizacyjne. Mam 3 adresy, więc proszę dwie kobitki o dosłanie swoich (wiecie o kim mówię ;)). I proszę Was o cierpliwość, mam brdzo mało czasu na robótki i przygotowanie pięciu "cosiów" zajmie mi kilka wieczorów. Chcę wysłać wszystkie paczuszki razem i  obiecuję że zrobię to jak najszybciej się da. I to by było na tyle.
Bardzo Wam dziękuję za wspólną zabawę. I do następnego razu :)

6 komentarzy:

 1. Trochę pracy przed Tobą, ale fajną podjęłaś decyzję. To nie jest chyba wina bloggera, bo ja organizowałam taką zabawę wiele razy i prawie zawsze było więcej wygranych niż jedna osoba. Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. O super! :D
  Gratulacje zatem dla wsystkich :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę? :) No to niezłą zabawę Ci zgotowałyśmy! Ale skoro tak, niech i tak będzie. W takim razie dosyłam adresik. I góry dziękuję za niespodziankę! Uwielbiam je! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. OK, mam już wszystkie adresy, więc do dzieła, teraz tylko czekajcie aż się z tym wszystkim uwinę :) Pozdrawiam Was serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny werdykt :)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...